عکس پروفایل

نقاشی سردار سلیمانی ، نقاشی کودکانه – فانتزی – رنگ و روغن

نقاشی سردار سلیمانی ، نقاشی کودکانه – فانتزی – رنگ و روغن

سردار حاج قاسم سلیمانی که بسیاری از مردم عزیز ایران او را سردار دلها می نامند، در تاریخ بامداد روز جمعه 13 دی ماه 1398 و هنگامی که همراه با ابومهدی المهندس فرمانده نیروهای حشد الشعبی در حال خروج از فرودگاه بغداد بودند مورد حمله غافلگیرانه بالگردهای آمریکایی قرار گرفتند و به مقام والای شهادت نائل آمدند. همزمان با این خبر شوکه کننده ایران اسلامی غرق در عزا شد و بسیاری را در غم و اندوه فرو برد. ما نیز امروز سعی نموده ایم با جمع اوری و ارائه ی تعدادی از نقاشی های زیبای این فرمانده دلاور (نقاشی سردار سلیمانی) عرض ارادتی داشته باشیم به مقام والای این شهید عزیز و تمامی دوست داران بزرگوارش.

سردار حاج قاسم سلیمانی جزء آن دسته از فرماندهانی است که تمام عمرش را در میدان های نبرد گذراند. او نقش بسیار مهمی در شکل گیری و قدرت گرفتن جریانی با نام جریان مقاومت در منطقه ی خاورمیانه و شمال آفریقا داشت. همچنین این فرمانده ی محبوب و مردمی، نقش بسیار مهم و تاثیر گذاری در شکست گروه داعش (که یکی از وحشی ترین و جنایت کارترین گروه های تندروی دینی که جنایت های بیشماری را علیه مردم سوریه و عراق انجام داد) داشت.

سابقه حضور در جبهه ها

سردار سلیمانی از زمان جنگ تحمیلی عراق علیه ایران، سابقه ی حضور در جبهه های جنگ را داشت و همین خود باعث شده بود تا این سردار دلاور یکی از کارکشته ترین فرماندهان منطقه خاورمیانه در زمینه امور جنگی و استراتژی های جنگ باشد.

نقاشی سردار سلیمانی

تصویر پروفایل شهادت سردار قاسم سلیمانی

 


 

برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن