آرایش

مدل موی مردانه 2020 ، مدل های بلند و کوتاه

بهترین مدل موی کوتاه و بلند برای مردان

مدل موی مردانه 2020 ، مدل های بلند و کوتاه

 

مو یکی از آن اجزای کلیدی ای می باشد که تاثیر چشم گیر و بسزایی در جذابیت هر فردی دارد. آقایان از آن جهت که آرایش صورت آنچنانی ندارند، با تغییر مدل موی شان تغییر بسیار زیادی در ظاهرشان ایجاد می شود. معمولا در زمینه مدل های گوناگون مو سلیقه ها بسیار زیاد و در عین حال متفاوت می باشد. ما امروز در این زمینه مطلبی با عنوان (مدل موی مردانه 2020 ، مدل های بلند و کوتاه) برایتان آماده نموده ایم.

همانطور که گفتیم در آرایش مدل مو، سلیقه ها بسیار زیاد و متفاوت می باشد. برخی از آیایان مو های بلند را دوست دارند و بعکس برخی نیز عاشق موهای کوتاه می باشند و حس خوبی نسبت به بلند بودن مو ندارند. برخی عاشق آن هستند که موهایشان بقدری بلند باشد که آن را از پشت به اصطلاح (دم اسبی) ببندند. و برخی نیز دوست دارند موهایشان بقدری کوتاه باشد که حتی بین انگشتان نیز دیده نشود.

در بین این دو دسته نیز سلیقه ها متفاوت است؛ برخی موهای بلندشان را صاف دوست دارند و برخی نیز مایلند آن را فر کنند. در این بین همچنین آقایانی نیز هستند که علاقه ی خاصی دارند که موهایشان را رنگ کنند. نمام این هایی که گفته شد تماما به سلیقه شخص ارتباط دارد و این خود فرد است که باید انتخاب کند چه مدل مویی به چهره اش بیشتر می نشیند.

در زیر چند نوع از پرطرفدارترین و جذاب ترین مدل های مو را می توانید مشاهده کنید.

مدل موی مردانه 2020

مدل مو مردانه بلند

مدل مو مردانه کوتاه

مدل مو مردانه ساده و شیک

مدل مو مردانه بلند

مدل مو مردانه ساده و شیک

مدل مو مردانه کوتاه

 

 

برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن