دانستنیهای جنسی

افزایش میل جنسی | روش های ساده و کاربردی برای افزایش میل جنسی

روش های افزایش میل جنسی

 

ممکن است در شروع یا لذت بردن از موقعیت های جنسی مشکل داشته باشید . خوشبختانه با صبر ، برنامه ریزی و تفاهم می توانید آن لذت عاشقانه را به اتاق خواب برگردانید . ایجاد پیوند محکم با شریک زندگیتان و گذراندن وقت آزاد با او اولین قدم است . حتی ایجاد تغییر در رژیم ها ، مانند خوردن روی بیشتر ، می تواند میل جنسی شما را تقویت کند . صحبت با پزشک نیز می تواند کمک شایانی کند. ما در این بخش از کافه تمشک چند روش ساده برای افزایش میل جنسی را به شما عزیزان معرفی می کنیم . شما با به کاربردن این روش ها می توانید یک شب رویایی را با شریک زندگیتان تجربه کنید .

– برای شریک زندگیتان وقت صرف کنید

فقط به فکر رابطه جنسی نباشید. برخی اوقات را به ورزش کردن اختصاص دهید . سعی کنید وعده های غذایی بیشتری را با هم باشید . هرچه از نظر عاطفی بیشتر به هم متصل شوید ، میل جنسی تان هم افزایش می یابد .

– کارهای خانگی را تقسیم کنید

تقسیم وظایف در خانه باعث می شود هر دو شریک احساس راحتی و قدردانی کنند. همچنین حس همکاری ایجاد می کند که می تواند به اتاق خواب شما گسترش یابد. به عنوان مثال ، سعی کنید برای آماده کردن غذا به همسرتان کمک کنید. شما همچنین باید مسئولیت های مراقبت از کودک خود را تقسیم کنید.

– روی شریک زندگی خود متمرکز شوید

هر روز 15-20 دقیقه ، روی شریک زندگی خود متمرکز شوید . یک مکان آرام پیدا کنید ، چشمان خود را ببندید و نفس عمیق بکشید . سپس شریک زندگی خود را در ذهن خود تصور کنید . به نحوه تأثیر حس خود و آنچه در آنها به نظر می رسد ، طعم و بو دهید . توجه کنید افکار خود را در طول این زمان مثبت نگه دارید .

تمرکز خود را گسترش دهید تا مواردی را که به خصوص در مورد شریک زندگیتان است یا خاطرات مورد علاقه تان را که از آنها لذت می برید ، به یاد آورید . به عنوان مثال ، در مورد آنچه برای آخرین سالگرد خود انجام داده اید ، فکر کنید . اشکالی ندارد که از شریک زندگی خود بخواهید که در کنار شما بنشیند و تمرکز کند . این کار باعث می شود تا شما به یکدیگر نزدیک شوید .

– ورزش کنید

حداقل 3 روز در هفته ورزش کنید . تمرینات قلبی و مقاومتی را در طول هفته با حداقل 45 دقیقه تمرین 3 بار در هفته انجام دهید . بوکس ، آهسته دویدن یا حتی طناب زدن میتواند گزینه های فوق العاده برای تمرینات قلبی باشند . انجام این تمرینات چند ساعت قبل از رابطه جنسی می تواند باعث افزایش فوری میل جنسی شما شود .

– به اندازه کار کنید و فعال باشید

کار کردن باعث افزایش جریان خون در بدن به ویژه اندامهای جنسی می شود و میل جنسی شما را بالا می برد . همچنین به شما کمک می کند احساس راحتی و اطمینان بیشتری نسبت به بدن خود داشته باشید ، که می تواند منجر به رضایت بیشتر شما از زندگی مشترک شود .

– یوگا ترمیمی و تنفس عمیق انجام دهید

برای کاهش هورمونهای استرس ، یوگا ترمیمی و تنفس عمیق انجام دهید . هنگامی که استرس دارید ، بدن شما هورمونی به نام کورتیزول را آزاد می کند که می تواند باعث کاهش تستوسترون شود . از آنجا که تستوسترون به میل جنسی شما متصل است ، این بدان معنی است که میل جنسی شما نیز می تواند کاهش یابد . فعالیت های ترمیمی مانند یوگا و تنفس عمیق می تواند به شما در آرامش و کاهش سطح کورتیزول کمک کند .

کورتیزول بخشی از مبارزه یا پاسخ پرواز شما است . برای داشتن نتیجه بهتر می توانید چند بار در هفته یوگا یا تنفس عمیق تمرین کنید . احساس آرامش می تواند شما را برای فعالیت های جنسی آماده کند .

– درمورد خواسته های جنسی خود با همسرتان صحبت کنید

با شریک زندگی خود در مورد خواسته های جنسی خود صحبت کنید . این قدم بسیار مهم است . چون ممکن است است همسرتان مطابق میل شما عمل نکند . در مورد اینکه چند بار دوست دارید رابطه جنسی داشته باشید صادق باشید . اهداف جنسی دیگری را که ممکن است داشته باشید ، مانند امتحان کردن روش های جدید در اتاق خواب ، بیان کنید و درباره آنچه انجام می دهید صحبت کنید .

– برای داشتن رابطه جنسی برنامه ریزی کنید

با توجه به برنامه های خود، در طول هفته زمانی را برای داشتن رابطه جنسی با همسرتان مشخص کنید . به ویژه زنان ، با پیش بینی این دوره های جنسی ، افزایش میل جنسی بیشتری پیدا می کنند .

– همدیگر را ماساژ دهید

با این روش احساس آرامش می کنید و باعث می شود برای داشتن رابطه جنسی کاملا آماده باشید . مقداری روغن ماساژ تهیه کنید ، چراغ ها را کم رنگ کنید ، موسیقی آرامش بخش را پخش کنید و 30 دقیقه به همین ترتیب یکدیگر را ماساژ دهید . روی تمام بدن متمرکز شوید و در صورت لزوم فشار وارد کنید .

این کار نه تنها جریان خون را افزایش می دهد بلکه می تواند در شما آرامش ایجاد کند و منجر به یک رابطه جنسی فوق العاده شود . اگر می خواهید مجموعه مهارت های خود را گسترش دهید ، می توانید فیلم های ماساژ حرفه ای را تماشا کنید یا حتی در یک کلاس آموزشی شرکت کنید .

– قبل از رابطه جنسی ، ملاعبه داشته باشید

قبل از رابطه جنسی حداقل 15 دقیقه پیش نمایش را در نظر بگیرید . برای بوسیدن و لمس کردن یکدیگر ، وقت کافی بگذارید . این کار باعث افزایش میل جنسی تان می شود . در این مدت ، سعی کنید فقط روی یکدیگر متمرکز شوید و هر آنچه را که در زندگی شما می گذرد را فراموش کنید . همچنین ملاعبه به آماده شدن بدن برای مقاربت کمک می کند ، که می تواند داشتن رابطه جنسی را لذت بخش تر کند .


مطالب مرتبط :

ویژه متأهلین | معاشقه با همسر قبل از رابطه زناشویی


– داشتن رژیم غذایی مناسب

متاسفانه این ایده که یک رژیم غذایی تقویت کننده میل جنسی وجود دارد افسانه است. با این حال ، داشتن رژیم غذایی با میوه و سبزیجات تازه می تواند آنتی اکسیدان ها و مواد مغذی بیشتری را برای شما فراهم کند ، که می تواند به زندگی جنسی بهتر منجر شود.

میوه موز ، انرژی زاست و ویتامین B بدن را تقویت می کند . آووکادو به شما اسید فولیک می دهد ، که می تواند به جریان خون کمک کند . گوجه فرنگی ، کلم بروکلی و انواع توت ها گزینه های فوق العاده ای نیز هستند . میوه ها و سبزیجات که به رنگ روشن هستند اغلب بیشترین مزایای میل جنسی و سلامتی کلی را دارند .

– غذاهای سرشار از روی را مصرف کنید

روی یک ماده معدنی مهم برای باروری زنان و سلامت اسپرم است . شما می توانید با خوردن غذاهایی مانند صدف ، بره ، اسفناج و گوشت گاو روی را از رژیم خود دریافت کنید . روش دیگر این است که با پزشک خود در مورد مصرف مکمل روی یا مولتی ویتامین برای مکمل رژیم غذایی مشورت کنید .

روی همچنین به تولید تستوسترون کمک می کند ، که می تواند به تقویت میل جنسی و بالا نگه داشتن آن کمک کند . زنان باید حدود 8 میلی گرم روی در روز مصرف کنند . این تعداد برای مردان به 11 میلی گرم در روز افزایش می یابد .

– میزان مصرف الکل را به حداقل برسانید

نوشیدن الکل می تواند میل جنسی شما را کاهش دهد . سعی کنید نوشیدنی های الکلی را با نوشیدنی های سالم مانند آب معطر یا لیمو جایگزین کنید . الکل جریان خون شما را کاهش می دهد ، که می تواند برانگیختگی آن را دشوارتر کند .

– با پزشک خود صحبت کنید

برای یک معاینه کامل به پزشک خود مراجعه کنید . پزشک به احتمال زیاد شما را معاینه کامل خواهد کرد و با توجه به گفته شما ممکن است آزمایش های اضافی انجام دهد . پزشک ممکن است داروهای شما را ارزیابی کند تا ببیند که آیا کاهش میل جنسی به عنوان یک عارضه جانبی وجود دارد یا نه .

به عنوان مثال ؛ داروهای افسردگی یا اضطراب می توانند بر میل جنسی و هورمونهای شما تأثیر بگذارند . مشکلات غدد درون ریز می تواند منجر به نوسانات هورمونی شود . اختلالات عروقی می تواند جریان خون به اندام های جنسی شما را کاهش دهد . حتی مشکلات خواب هم می تواند میل جنسی شما را کاهش دهد .

– درد هنگام رابطه جنسی را درمان کنید

هر شرایطی را که منجر به درد در هنگام رابطه جنسی می شود ، درمان کنید . اگر در طول رابطه جنسی دچار درد شدید ، برای معاینه عمومی به پزشک مراجعه کنید . برای مردان ، درد می تواند یک عفونت مانند UTI باشد و برای خانم ها ، درد می تواند یک مشکل کلی مانند خشکی واژن را نشان دهد .

هنگامی که بتوانید بدون درد رابطه جنسی را تجربه کنید ، احتمالاً میل جنسی شما نیز افزایش می یابد . توجه به این که چه نوع دردی را در طول رابطه جنسی تجربه می کنید ، بسیار مهم است تا بتوانید آن را به طور دقیق به پزشک خود توضیح کنید . در نظر بگیرید که آیا درد شما ، شدید ، کسل کننده ، طولانی مدت یا زودگذر است .

– با یک متخصص جنسی صحبت کنید

متخصص مشاوره می تواند به طور خاص کمک زیادی به افراد برای غلبه بر مسائل جنسی داشته باشد . با مشاور خود راحت و صادق باشید ، زیرا ممکن است نیاز باشد تا در گذشته خود وارد شوید تا دریابید که چگونه میل جنسی خود را تقویت کنید . کاهش علاقه جنسی می تواند در اثر پیری ، چگونگی رابطه یا حتی دین ایجاد شود .

گاهی از کتاب کمک بگیرید

شما و همسرتان می توانید در مورد ایده های جدید برای استفاده در اتاق خواب مطالعه کنید . کتاب ها و مقالات ، می توانند تمرین هایی را برای برقراری ارتباط بین شما و شریک زندگی تان فراهم کنند . برای تعمیق تجربه خود ، کتاب ها را با همسر خود در میان بگذارید . به دنبال کتابهایی در مورد بهبود زندگی جنسی خود باشید . همچنین می توانید وبلاگهای مربوط به این موضوع را بررسی کنید .

نکته مهم

با هر تغییری که ایجاد می کنید صبور باشید . ممکن است ماه ها طول بکشد تا میل جنسی شما به سطحی برگردد که از آن لذت ببرید .

هشدارها

سوء استفاده از مواد مخدر یا الکل می تواند تأثیر سد کننده ای بر میل جنسی شما داشته باشد و به سلامت کلی شما آسیب برساند . اگر فکر می کنید ممکن است مشکل سوء مصرف مواد داشته باشید ، برای کمک و درمان به پزشک مراجعه کنید .


در ادامه بخوانید:

 

راه های افزایش طول اندام تناسلی با طب سنتی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن