دانستنیهای جنسی

روش های افزایش میل جنسی

روش های افزایش میل جنسی

روش های افزایش میل جنسی

ممکن است در شروع یا لذت بردن از موقعیت های جنسی مشکل داشته باشید. خوشبختانه با صبر ، برنامه ریزی و تفاهم می توانید آن لذت عاشقانه را به اتاق خواب برگردانید. ایجاد پیوند محکم با شریک زندگیتان و گذراندن وقت آزاد با او اولین قدم است. حتی ایجاد تغییر در رژیم ها ، مانند خوردن روی بیشتر ، می تواند میل جنسی شما را تقویت کند. صحبت با پزشک نیز می تواند کمک کند. ما در این بخش از کافه تمشک چند روش ساده برای افزایش میل جنسی را به شما عزیزان معرفی می کنیم. شما با استفاده از این روش ها می توانید یک شب رویایی را با شریک زندگیتان تجربه کنید.

 

شیوه زندگی خود را تنظیم کنید

روش های افزایش میل جنسی

– برای شریک زندگیتان وقت صرف کنید 

فقط به فکر رابطه جنسی نباشید. برخی اوقات را به ورزش کردن اختصاص دهید. سعی کنید وعده های غذایی بیشتری را با هم باشید. هرچه از نظر عاطفی بیشتر به هم متصل شوید ، میل جنسی تان هم افزایش می یابد.

 

– کارهای خانگی را تقسیم کنید

تقسیم وظایف در خانه باعث می شود هر دو شریک احساس راحتی و قدردانی کنند. همچنین حس همکاری ایجاد می کند که می تواند به اتاق خواب شما گسترش یابد. به عنوان مثال ، سعی کنید برای آماده کردن غذا به همسرتان کمک کنید. شما همچنین باید مسئولیت های مراقبت از کودک خود را تقسیم کنید.

 

– روی شریک زندگی خود متمرکز شوید

روش های افزایش میل جنسیهر روز 15-20 دقیقه، روی شریک زندگی خود متمرکز شوید. یک مکان آرام پیدا کنید، چشمان خود را ببندید و نفس عمیق بکشید. سپس شریک زندگی خود را در ذهن خود تصور کنید. به نحوه تأثیر حس خود و آنچه در آنها به نظر می رسد ، طعم و بو دهید. توجه کنید افکار خود را در طول این زمان مثبت نگه دارید.

 

تمرکز خود را گسترش دهید تا مواردی را که به خصوص در مورد شریک زندگیتان است یا خاطرات مورد علاقه تان را که از آنها لذت می برید ، به یاد آورید. به عنوان مثال ، در مورد آنچه برای آخرین سالگرد خود انجام داده اید ، فکر کنید. اشکالی ندارد که از شریک زندگی خود بخواهید که در کنار شما بنشیند و تمرکز کند. این کار باعث می شود تا شما به یکدیگر نزدیک شوید.

 

– ورزش کنید
حداقل 3 روز در هفته ورزش کنید. تمرینات قلبی و مقاومتی را در طول هفته با حداقل 45 دقیقه تمرین 3 بار در هفته انجام دهید. بوکس ، آهسته دویدن یا حتی طناب زدن میتواند گزینه های فوق العاده برای تمرینات قلبی باشند. انجام این تمرینات چند ساعت قبل از رابطه جنسی می تواند باعث افزایش فوری میل جنسی شما شود.

 

کار کردن باعث افزایش جریان خون در بدن به ویژه اندامهای جنسی می شود و میل جنسی شما را بالا می برد. همچنین به شما کمک می کند احساس راحتی و اطمینان بیشتری نسبت به بدن خود داشته باشید ، که می تواند منجر به رضایت بیشتر شما از زندگی مشترک شود.

 

– یوگا ترمیمی و تنفس عمیق انجام دهید

روش های افزایش میل جنسیبرای کاهش هورمونهای استرس ، یوگا ترمیمی و تنفس عمیق انجام دهید. هنگامی که استرس دارید ، بدن شما هورمونی به نام کورتیزول را آزاد می کند که می تواند باعث کاهش تستوسترون شود. از آنجا که تستوسترون به میل جنسی شما متصل است ، این بدان معنی است که میل جنسی شما نیز می تواند کاهش یابد. فعالیت های ترمیمی مانند یوگا و تنفس عمیق می تواند به شما در آرامش و کاهش سطح کورتیزول کمک کند.

 

کورتیزول بخشی از مبارزه یا پاسخ پرواز شما است. برای داشتن نتیجه بهتر می توانید چند بار در هفته یوگا یا تنفس عمیق تمرین کنید. احساس آرامش می تواند شما را برای فعالیت های جنسی آماده کند.

 

ایجاد تغییر در رابطه جنسی
روش های افزایش میل جنسی

– درمورد خواسته های جنسی خود با همسرتان صحبت کنید

با شریک زندگی خود در مورد خواسته های جنسی خود صحبت کنید. این قدم بسیار مهم است. چون ممکن است است همسرتان مطابق میل شما عمل نکند. در مورد اینکه چند بار دوست دارید رابطه جنسی داشته باشید صادق باشید. اهداف جنسی دیگری را که ممکن است داشته باشید ، مانند امتحان کردن روش های جدید در اتاق خواب ، بیان کنید و درباره آنچه انجام می دهید صحبت کنید.

 

– برای داشتن رابطه جنسی برنامه ریزی کنید

روش های افزایش میل جنسی

با توجه به برنامه های خود، در طول هفته زمانی را برای داشتن رابطه جنسی با همسرتان مشخص کنید. . به ویژه زنان ، با پیش بینی این دوره های جنسی ، افزایش میل جنسی بیشتری پیدا می کنند.

 

– همدیگر را ماساژ دهید

با این روش احساس آرامش می کنید و باعث می شود برای داشتن رابطه جنسی کاملا آماده باشید. مقداری روغن ماساژ تهیه کنید ، چراغ ها را کم رنگ کنید ، موسیقی آرامش بخش را پخش کنید و 30 دقیقه به همین ترتیب یکدیگر را ماساژ دهید. روی تمام بدن متمرکز شوید و در صورت لزوم فشار وارد کنید.

 

این کار نه تنها جریان خون را افزایش می دهد بلکه می تواند در شما آرامش ایجاد کند و منجر به یک رابطه جنسی فوق العاده شود. اگر می خواهید مجموعه مهارت های خود را گسترش دهید ، می توانید فیلم های ماساژ حرفه ای را تماشا کنید یا حتی در یک کلاس آموزشی شرکت کنید.

 

– قبل از رابطه جنسی، ملاعبه داشته باشید

قبل از رابطه جنسی حداقل 15 دقیقه پیش نمایش را در نظر بگیرید. برای بوسیدن و لمس کردن یکدیگر، وقت کافی بگذارید. این کار باعث افزایش میل جنسی تان می شود. در این مدت ، سعی کنید فقط روی یکدیگر متمرکز شوید و هر آنچه را که در زندگی شما می گذرد را فراموش کنید. همچنین ملاعبه به آماده شدن بدن برای مقاربت کمک می کند ، که می تواند داشتن رابطه جنسی را لذت بخش تر کند.

 

مطالب مرتبط:

ویژه متأهلین | معاشقه با همسر قبل از رابطه زناشویی

 

اجرای تغییرات رژیم غذایی

روش های افزایش میل جنسی– داشتن رژیم غذایی مناسب
متاسفانه این ایده که یک رژیم غذایی تقویت کننده میل جنسی وجود دارد افسانه است. با این حال ، داشتن رژیم غذایی با میوه و سبزیجات تازه می تواند آنتی اکسیدان ها و مواد مغذی بیشتری را برای شما فراهم کند ، که می تواند به زندگی جنسی بهتر منجر شود.

 

موز، انرژی زاست و ویتامین B بدن را تقویت می کنند. آووکادو به شما اسید فولیک می دهد ، که می تواند به جریان خون کمک کند. گوجه فرنگی ، کلم بروکلی و انواع توت ها گزینه های فوق العاده ای نیز هستند. میوه ها و سبزیجات که به رنگ روشن هستند اغلب بیشترین مزایای میل جنسی و سلامتی کلی را دارند.

 

– غذاهای سرشار از روی را مصرف کنید

روش های افزایش میل جنسی

روی یک ماده معدنی مهم برای باروری زنان و سلامت اسپرم است. شما می توانید با خوردن غذاهایی مانند صدف ، بره ، اسفناج و گوشت گاو روی را از رژیم خود دریافت کنید. روش دیگر این است که با پزشک خود در مورد مصرف مکمل روی یا مولتی ویتامین برای مکمل رژیم غذایی مشورت کنید.

 

روی همچنین به تولید تستوسترون کمک می کند ، که می تواند به تقویت میل جنسی و بالا نگه داشتن آن کمک کند. زنان باید حدود 8 میلی گرم روی در روز مصرف کنند. این تعداد برای مردان به 11 میلی گرم در روز افزایش می یابد.

 

– میزان مصرف الکل را به حداقل برسانید

نوشیدن الکل می تواند میل جنسی شما را کاهش دهد. سعی کنید نوشیدنی های الکلی را با نوشیدنی های سالم مانند آب معطر با لیمو جایگزین کنید. الکل جریان خون شما را کاهش می دهد ، که می تواند برانگیختگی آن را دشوارتر کند. 

 

از راهنمایی دیگران استفاده کنید

روش های افزایش میل جنسی– با پزشک خود صحبت کنید

برای یک معاینه کامل به پزشک خود مراجعه کنید. پزشک به احتمال زیاد شما را معاینه کامل خواهد کرد و با توجه به گفته شما ممکن است آزمایش های اضافی انجام دهد.پزشک ممکن است داروهای شما را ارزیابی کند تا ببیند که آیا کاهش میل جنسی به عنوان یک عارضه جانبی وجود دارد یا نه.

 

به عنوان مثال ، داروهای افسردگی یا اضطراب می توانند بر میل جنسی و هورمونهای شما تأثیر بگذارند.. مشکلات غدد درون ریز می تواند منجر به نوسانات هورمونی شود. اختلالات عروقی می تواند جریان خون به اندام های جنسی شما را کاهش دهد. حتی مشکلات خواب هم می تواند میل جنسی شما را کاهش دهد.

 

– درد هنگام رابطه جنسی را درمان کنید
هر شرایطی را که منجر به درد در هنگام رابطه جنسی می شود ، درمان کنید. اگر در طول رابطه جنسی دچار درد شدید ، برای معاینه عمومی به پزشک مراجعه کنید. برای مردان ، درد می تواند یک عفونت مانند UTI باشد و برای خانم ها ، درد می تواند یک مشکل کلی مانند خشکی واژن را نشان دهد.

 

هنگامی که بتوانید بدون درد رابطه جنسی را تجربه کنید ، احتمالاً میل جنسی شما نیز افزایش می یابد. توجه به این که چه نوع دردی را در طول رابطه جنسی تجربه می کنید ، بسیار مهم است تا بتوانید آن را به طور دقیق به پزشک خود توضیح کنید. در نظر بگیرید که آیا درد شما، شدید ، کسل کننده ، طولانی مدت یا زودگذر است.

 

مطالب مرتبط:

درد در رابطه جنسی | علت و درمان

 

– با یک متخصص جنسی صحبت کنید

روش های افزایش میل جنسی

این یک متخصص مشاوره است که به طور خاص در کمک به افراد برای غلبه بر مسائل جنسی تمرکز دارد. با مشاور خود راحت و صادق باشید، زیرا ممکن است نیاز باشد تا در گذشته خود وارد شوید تا دریابید که چگونه میل جنسی خود را تقویت کنید. کاهش علاقه جنسی می تواند در اثر پیری ، چگونگی رابطه یا حتی دین ایجاد شود.

 

– برای بهبود زندگی جنسی با شریک زندگی خود از کتاب استفاده کنید

شما و همسرتان می توانید در مورد ایده های جدید برای استفاده در اتاق خواب مطالعه کنید. کتاب ها و مقالات، می توانند تمرین هایی را برای برقراری ارتباط بین شما و شریک زندگی تان فراهم کنند. برای تعمیق تجربه خود ، کتاب ها را با همسر خود در میان بگذارید. به دنبال کتابهایی در مورد بهبود زندگی جنسی خود باشید. همچنین می توانید وبلاگهای مربوط به این موضوع را بررسی کنید.

 

نکات

با هر تغییری که ایجاد می کنید صبور باشید. ممکن است ماه ها طول بکشد تا میل جنسی شما به سطحی برگردد که از آن لذت ببرید.

 

هشدارها

سوء استفاده از مواد مخدر یا الکل می تواند تأثیر سد کننده ای بر میل جنسی شما داشته باشد و به سلامت کلی شما آسیب برساند. اگر فکر می کنید ممکن است مشکل سوء مصرف مواد داشته باشید ، برای کمک و درمان به پزشک مراجعه کنید.

 

در ادامه بخوانید:

ارگاسم زنان | زنان چگونه به اوج لذت جنسی می رسند؟

 

روش استفاده از ژل و اسپری تاخیری

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن