زندگی بهتر

رابطه مجازی موفق | یک رابطه مجازی سالم و موفق چه نشانه هایی دارد ؟

رابطه مجازی موفق | یک رابطه مجازی سالم و موفق چه نشانه هایی دارد ؟

رابطه مجازی موفق

 

با سلام خدمت شما عزیزان همراه مجله اینترنتی کافه تمشک . در مقاله ی امروز سعی داریم به موضوع رابطه مجازی موفق و نشانه هایش بپردازیم . با ما همراه باشید. اگر شما هم جز آن دسته از افرادی هستید که در یک رابطه ی مجازی حضور دارید و برایتان شک و شبهاتی در زمینه ی استحکام و پایداری این رابطه ، و سالم بودن یا نبودنش مطرح شده پس خواندن این مقاله شاید برایتان مفید واقع گردد.

آیا آشنایی های مجازی پایدار است ؟

این سوال ذهن بسیاری از افراد را به خود مشغول نموده است . امروزه با پیشرفت سریع و چشمگیر فضای مجازی بسیاری از افراد در این فضا با یکدیگر آشنا می شوند. مهمترین سوالی که در این گونه ارتباطات ذهن دو طرف را به خود مشغول می کند این مورد است که آیا این رابطه پایدار است یا موقتی ؟!!!

در پاسخ به این سوال سعی کنید با خود صادق باشید و بدانید که ، اگر نشانه هایی که در ادامه ی این مطلب عنوان شده در رابطه شما وجود دارد ، به احتمال زیاد رابطه مجازی تان در آینده امکانش را دارد که به ازدواجی پایدار تبدیل شود.

– به شما و رابطه تان احترام می گذارد

اگر آن شخصی که با او در ارتباط مجازی هستید (و حس می کنید که حس عاطفی به یکدیگر دارید) از شما درخواست عکس های نامناسب نکرد و همچنین سوال های خیلی شخصی نپرسید نشانه های خوبی است و اینگونه می توان به آن رابطه امیدوار بود .

رابطه مجازی موفق | یک رابطه مجازی سالم و موفق چه نشانه هایی دارد ؟

– اهل بهانه نیست

یک شریک عاطفی مناسب ، سعی می کند زمان ها و شرایطش را طوری تنظیم کند که بیشتر و بیشتر با شما در تماس و در دسترس باشد. یک شریک عاطفی مناسب هیچ موقع عذر و بهانه های بیخود و بی جهت نمی آورد و مدت زمانی طولانی غیبش نمی زند.

– اشتیاق زیادی به دیدنتان دارد

یک شریک عاطفی مناسب همیشه و در اکثر اوقات اشتیاق زیادی به ملاقات شما دارد و دوست ندارد که رابطه مجازی تان تا همیشه به صورت مجازی باقی بماند .

– اگر صفحه شخصی فعالی داشته باشد کارتان راحتتر است

اگر شریک عاطفی تان در فضای مجازی صفحه فعالی داشته باشد می توانید راحت تر از خلق و خو و خصوصیات و زندگی خصوصی اش باخبر شوید و این که آیا عشقی در زندگی اش دارد یا خیر ، و همچنین اطلاعاتی در مورد خودش و خانواده اش به دست می آورید . البته بسیاری از افراد نیز زندگی خود را در فضای مجازی طوری دیگر و غیرواقعی نشان می دهند . که راست و دروغ آن را می توانید در قرارهای ملاقاتتان و هنگام معاشرت پی ببرید.

رابطه مجازی موفق | یک رابطه مجازی سالم و موفق چه نشانه هایی دارد ؟

– حرف از پول و کمک مالی نمیزند

در بسیاری از رابطه ها دیده شده که در همان ابتدای رابطه و قبل از آشنایی کامل و شناخت یکدیگر ، یکی از طرفین از طرف مقابل طلب پول و کمک مالی می کند . حواستان باید که در همان ابتدای امر آشنایی و قبل از آنکه طرف مقابل را بشناسید به درخواست پول و کمک مالی اش پاسخ مثبت ندهید. این مورد بسیار شک و شبهه به همراه دارد.

– از خود و اتفاقات زندگی اش صحبت می کند

اگر شخص مورد نظرتان با شما راحت است و به شما اعتماد دارد ، از زندگی روزمره و کارش با شما صحبت می کند و از اهدافش می گوید همچنین گاها نیز شاید از گذشته اش و اتفاقات آن برایتان حرف بزند که تمام این موارد نشانه های خوبی است (راست و دروغ صحبت هایش را می توانید هنگام معاشرت مستقیم و حضوری به مرور زمان متوجه شوید)


مطالب بیشتر

رابطه موفق را چگونه ایجاد ، تقویت و مدیریت کنیم | 7 گام برای ساختن یک رابطه موفق

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن