موفقیت در زندگی مشترک

اصول بازگرداندن عشق قبلی | چگونه رابطه تمام شده را دوباره شروع کنیم

اصول بازگرداندن عشق قبلی | چگونه رابطه تمام شده را دوباره شروع کنیم

اصول بازگرداندن عشق قبلی

 

با عرض سلام و ادب خدمت شما همراهان مجله اینترنتی کافه تمشک . امروز در خدمت شما عزیزان هستیم با ذکر مواردی در رابطه با موضوع (اصول بازگرداندن عشق قبلی) . لطفا با ما همراه باشید.

بسیاری از افراد هستند که پس از مدتی رابطه ، طی اختلاف نظر ، اتفاق و یا هرچیز دیگری ارتباطشان از بین می رود ، در این بین اشخاصی هستند که برای شان این سوال ایجاد می شود که ؛ چگونه رابطه تمام شده را دوباره شروع کنیم ؟

ما در این مقاله برخی نکاتی که باید برای این کار انجام دهید را جمع آوری و ذکر نموده ایم.

عجله نکنید

برای آنکه دوباره صمیمیت بین تان شکل بگیرد و عشق و علاقه ی قبلی تان ایجاد شود نیاز به زمان دارید . به طرف مقابلتان فرصت دهید تا فکر کند و آمادگی لازم را برای وارد شدن به رابطه جدید را پیدا کند . سعی کنید دوباره همدیگر را بشناسید ، قرارهای ملاقات بگذارید ، و همه چیز را از نو شروع کنید .

گذشته را فراموش کنید

اگر تصمیم قاطعانه ی خود را گرفته اید و می خواهید طرف مقابلتان را برگردانید ، پس باید گذشته را کنار بگذاید و به حال و آینده توجه کنید ، یعنی در رابطه جدیدتان ، دیگر نباید اشتباهات گذشته اش را مرور کنید و از رابطه قبلی تان حبت کنید.

اصول بازگرداندن عشق قبلی | چگونه رابطه تمام شده را دوباره شروع کنیم

قوانینی مشخص کنید و به آن پایبند باشید

شما باید برای رابطه تان قوانین و خط قرمزهایی را مشخص کنید و به این قوانین پایبند باشید . بسیاری اینگونه عقیده دارند که قوانین در رابطه به هیچ عنوان چیز خوبی نیست و در رابطه باید آزادانه حرکت کرد و جلو رفت. اما این قوانین و خط قرمز ها لازم است تا دوطرف رابطه حد و حدود خود را بشناسند و بدانند که طرف مقابلشان چه رفتارهایی را نمی پسندد.

درباره این موضوع به طور جدی فکر کنید

بدون تعارف احساسات خود را به طور کامل کنار بگذارید و به طور جدی به رابطه تان فکر کنید . چرا رابطه تان تمام شد ؟ آیا واقعا او برایتان مناسب است ؟ آیا او واقعا ارزش آن را دارد که دوباره ارتباطت را با او برقرار کنی یا نه ؟ (سعی کنید با خود روراست باشید)

اصول بازگرداندن عشق قبلی | چگونه رابطه تمام شده را دوباره شروع کنیم

رابطه قبلی را فراموش کنید

اگر تصمیم دارید شریک عاطفی قبلی تان را بازگردانید ، رابطه قبلی تان را به طور کامل فراموش کنید و به تمام فکر خود را متمرکز رابطه جدیدتان کنید (اتفاقات و وقایع گذشته را فراموش کنید و رابطه جدید را آغاز کنید)

و در آخر : آیا موفق می شوید؟

بازگشت به یک رابطه و بازگرداندن طرف مقابلتان ارتباط مستقیمی با حس واقعی و تلاش و ممارست تان دارد و علاوه بر آن همانطور که قبلا هم گفته شد ، زمان نقش مهم و پررنگی دارد و گاهی نیاز است برای جبران اشتباهات گذشته زمان زیادی صرف کنید.


مطالب بیشتر

نشانه دختر عاشق ، نشانه ها – علائم – مشخصات – روانشناسی دختر عاشق

نشانه مرد عاشق ، تمامی خصوصیات – نشانه ها – حرکات مردان عاشق

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن