اخبار ورزشی

ادن هازارد در آستانه ی جراحی مچ پا | پایان زود هنگام فصل برای ستاره بلژیکی رئال مادرید

ادن هازارد در آستانه ی جراحی مچ پا

ادن هازارد در آستانه ی جراحی مچ پا | پایان زود هنگام فصل برای ستاره بلژیکی رئال مادرید

هازاد ستاره بلژیکی خط میانی رئال مادرید در سری بازی های لالیگا در هفته ای که گذشت در بازی برابر تیم رده دهمی لوانته از ناحیه مچ پا دچار آسیب دیدگی شد و هم اینک ادن هازارد در آستانه ی جراحی مچ پا قرار گرفته است. این عمل باعث آن خواهد شد که این ستاره بلژیکی به طور قطع ادامه ی این فصل از مسابقات را از دست بدهد.

در هفته ی بیست و پنجم از سری مسابقات باشگاهی لالیگا در شنبه سوم اسفندماه 98 دو تیم رئال مادرید صدرنشین و تیم رده دهمی لوانته در برابر یکدیگر قرار گرفتند که در این بازی تیم لولنته موفق شد با گل دقیقه هفتاد و نه مورالس توانست با یک گل رئال مادرید را شکست دهد.

کابوس مصدومیت هازارد

هازارد قبل از این دوبار دیگر از این ناحیه آسیب دیده بود و در حال حاضر وضعیت بسیار حساسی را تجربه می کند. برخی معتقد هستند که مشکل آسیب دیدگی این بازیکن با کمک فیزیوتراپ ها قابل حل است ولی در واقع او اگر بخواهد به بازی های یورو 2020 برسد باید خود را به دست جراحان بسپارد و کاملا مطیع آنها و دستوراتشان باشد.

ادن هازارد در آستانه ی جراحی مچ پا | پایان زود هنگام فصل برای ستاره بلژیکی رئال مادرید

مصدومیت هازارد در حساس ترین مقطع فصل

شاید تلخ تر از باخت رئال در این بازی مصدومیت چندین باره ادن هازارد بود. رئال مادرید در مقطع حساسی از فصل یکی از بازیکنان تاثیرگذار و کلیدی خود را از دست داد تا شرایط برای این تیم بیش از پیش سخت تر شود. رئال مادرید در ادامه ی این فصل و در دو بازی بسیار حساس پیش رو ابتدا چهارشنبه هفتم اسفندماه در لیگ قهرمانان اروپا مقابل تیم قدرتمند انگلیسی منچسترسیتی و در بازی بعدی در روز یکشنبه یازدهم اسفندماه در مسابقات لالیگا در مقابل رقیب دیرینه و همیشگی خود بارسلونا به میدان خواهد رفت.


مطالب بیشتر

چراغ سبز استرلینگ به رئال مادرید | آیا ستاره سیتی به رئال می پیوندد؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن